درباره ما

آیکون-درباره-ما-یکتاشركت يكتا اسوه كيميا در سال 1376 کار خود را در زمینه تهیه و توزیع موادشیمیایی آغاز نمود. این شرکت با خدمت گرفتن کادری مجرب و کارآمد در ارائه خدمات مطلوب در امر واردات و پخش مواد اولیه شیمیایی سالهاست که تجارت خود را در اختیار صنایع گوناگون قرار داده و با تأمین به موقع و با کیفیت و قیمت مناسب زمینه رضایت کامل مشتریان خود را فراهم نموده است.

این شرکت همچنین یکی از اولین مراکز فروش مواد آزمایشگاهی ایرانی بابرند دکتر مجللی ، پارس شیمی ، قطران شیمی ، آرمان سینا ، کاریزاب و … می باشد . چشم انداز و اهداف این مجموعه کماکان برآورده سازی رضایت و نیاز مشتری به بهترین وجه ممکن می باشد . لذا این شرکت با در اختیار گرفتن مشاوران زبده در امور فنی و سیستمی زمینه را برای رشد و شکوفایی آماده ساخته و امیدوار است بتواند با برنامه ریزی استراتژیک منسجم و صحیح مسیر رشد و تعالی را طی نماید.

درباره ما یکتا

اطلاعات و سوابق کاری

سوابق کاری یکتا

شرکت بازرگانی شیمیایی یکتا ؛ وارد کننده و فروشنده مواد اولیه شیمیایی صنایع شیمیایی، غذایی، داروسازی، آب وفاضلاب، شوینده و پاک کننده، رنگ و رزین، آب کاری، کاشی و سرامیک، آرایشی بهداشتی، فولاد سازی و سیمان می باشد. این شرکت با پشتوانه و تجربه چندین ساله در امور واردات و فروش مواد اولیه شیمیایی آماده ارائه خدمات در زمینه مواد اولیه شیمیایی به همه صنایع مذکور می باشد.

محصولات بازرگانی شیمیایی یکتا به تفکیک در دوبخش موادشیمیایی صنعتی ومواد شیمیایی آزمایشگاهی ارائه می گردد و همچنین شیشه آلات، ترازو و تجهیزات آزمایشگاهی جزو محصولات قابل عرضه این شرکت می باشد.